Auto z Polisy OC

Miałeś stłuczkę, kolizję na drodze lub na parkingu z winy sprawcy? Potrzebujesz samochodu zastępczego? Zgłoś się do nas a my zajmiemy się Twoją sprawą. Auto z polisy OC w 24h od zgłoszenia do nas na terenie całego kraju. Nie interesuje nas z jakiego miasta dzwonisz! Zrealizujemy zlecenie na samochód zastępczy bez względu na miejsce zamieszkania. Jesteśmy obecni nie tylko we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Lublinie i Rzeszowie.

Nasze usługi polegające na podstawianiu samochodu zastępczego z OC sprawcy świadczymy na terenie całej Polski. szybki wynajem samochodu zastępczego niezależnie czy jest to szkoda częściowa czy całkowita.Jeśli nie wiesz jak masz się z tym uporać odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy co masz dalej zrobić. Zapewnimy również auto zastępcze bezgotówkowo jeśli tylko będziesz tego potrzebował.

Auto z polisy OC. Samochód zastępczy na czas naprawy!

Samochód zastępczy z OC

Samochód zastępczy z oc

 

 

Podaj nam:

1. markę i model samochodu

2. rocznik auta

3. datę zdarzenia

4. zaznacz miasto z jakiego jesteś

5. podaj swoje dane i adres mailowy z telefonem

Wynajem samochodu zastępczego! Wynajem z OC sprawcy

Nasi konsultanci zajmą się resztą. nasza wypożyczalnia samochodów z OC sprawcy przygotuje auto odpowiadające Waszym upodobaniom w klasie nie gorszej od waszego samochodu. Wynajem z OC sprawcy przebiega bezproblemowo i przysługuje każdemu bez względu na to czy prowadzi działalność gospodarczą czy też nie pod warunkiem, że nie posiadacie drugiego samochodu, który może zaspokoić wasze codzienne potrzeby. Jeśli potrzebujesz pomocy w tej sprawie chętnie zajmiemy się i poprowadzimy Twój przypadek. Kancelaria z którą współpracujemy prowadzi sprawy z tym związane.

Pamiętaj również co należy zrobić po kolizji:

  • usuń pojazd z drogi tak aby nie stwarzał zagrożenia,
  • sporządź oświadczenie o kolizji uwzględniając w nim:

– datę, godzinę i miejsce zdarzenia,

-dane sprawcy zdarzenia,

-dane ewentualnych świadków,

-informacje na temat ubezpieczyciela sprawcy kolizji z numerem polisy OC,

-opis okoliczności zdarzenia i wyrządzonych szkód,

-podpisy uczestników zdarzenia,